ShowBizzz

Aktorja Ashley Olsen bëhet nënë për herë të parë

Aktorja Ashley Olsen është bërë nënë për herë të parë.

Ajo bashkë me bashkëshortin e saj, Louis Eisner, u bënë prindër të një djali të quajtur Otto.

Deri më tani nuk janë dhënë detaje shtesë për foshnjën e sapolindur.

Çifti u martuan në një ceremoni private në dhjetor të vitit 2022.

Dyshja janë të lidhur që nga tetori i vitit 2017, megjithatë, as Olsen dhe as Eisner, nuk kanë folur publikisht për marrëdhënien e tyre.

Në gusht 2018, çifti u fotografua kur dolën krah për krah për një shëtitje në Los Angeles, shkruan People.