Anxhelina Hadëgjonaj në shoqëri të Kylie Jenner dhe miqve të saj të ngushtë

Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj prej vitesh po jeton në Amerikë.

Atje ajo ka krijuar një rreth shoqëror që kanë ndikimi të madh në botën e showbizzit siç është ylli televiziv Kylie Jenner.

Jenner me disa prej miqve të saj më të ngushtë përfshirë Anxhelinën kanë shijuar një nga koncertet e radhës të artistes Beyonce.

Kylie ka ndarë imazhe në Instagram dhe video në TikTok nga mbrëmja e kaluar argëtuese që ata kaluan në “Reinassance Tour”, ndërsa pranë saj shihet edhe këngëtarja shqiptare.

 Related Articles

Back to top button