ShowBizzz

Arbenita thyen heshtjen

Pasi reperi Fero gjendet në paraburgim për 30 ditë nën akuzën dhunë në familje, reagon nëna e vajzës së tij Arbenita Ismajli.

Në ‘Instagramin’ e saj Arbenita është shprehur “Ju faleminderit për kujdesin dhe mbështetjen. Unë dhe Nina jemi mirë. Unë besoj në drejtësi”, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse ky është reagimi i dytë nga modelja në mediat sociale, pasi që ai i pari ishte duke iu tregu ndjekësve së është kthyer përsëri.

Foto e publikuar nga Arbenita: