Bashkëshorti i saj ndërroi jetë pas betejës me sëmundjen e rëndë, Sandra Bullock flet për herë të parë!

Aktorja e njohur Sandra Bullock ndihet mirënjohëse për të gjithë ata që i kanq qëndruar pranë pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj, Bryan Randall.

Gjatë periudhës së vështirë për yllin, një burim i afërt me Bullock zbuloi: “Ajo ka pasur mbështetjen e pabesueshme që nga vdekja e Bryan”.

57-vjeçari vdiq më 5 gusht pas një beteje trevjeçare me ALS (sëmundja e neuroneve motorike).

Burimi theksoi: “Ishte shumë e rëndësishme për të që kur ajo dhe familja e tij bënë deklaratën e vdekjes së Bryan. Ajo është shumë mirënjohëse për të gjithë ata që kanë kontribuar dhe është e lumtur që diçka kaq zemërthyese ka dalë nga diçka kaq pozitive për të tjerët ”.

Familja e Bryan Randall konfirmoi vdekjen e tij. “Me pikëllim të madh ndajmë se më 5 gusht, Bryan Randall ndërroi jetë paqësisht pas një beteje trevjeçare me ALS”. Familja respektoi zgjedhjen e Randall për ta mbajtur betejën e tij private dhe falënderoi mjekët e përkushtuar dhe infermierët që e mbështetën atë.

Lidhja e Sandra Bullock dhe Bryan Randall filloi në vitin 2015 kur ai u punësua për të fotografuar ditëlindjen e djalit të saj të adoptuar Louis. Marrëdhënia u konsolidua menjëherë dhe ata u panë së bashku në ngjarje të ndryshme, duke përfshirë edhe dasmën e Jennifer Aniston. Së bashku me djalin e saj Louis , Bullock mirëpriti gjithashtu një vajzë, Laila.Related Articles

Back to top button