Befason Adelina Emini, shfaqet me fustan nusesh

Adelina Emini duket se po e shijon sezonin e dasmave.

Ajo publikoi një fotografi në rrjete sociale, ku shihet me një fustan të gjatë.

Bukuroshja shkëlqeu në fustanin që pa problem mund të vishej edhe nga një nuse duke u bazuar nga gjatësia, modeli dhe materiali që ka, shkruan “Kosovarja”

Kujtojmë që Adelina, asnjëherë nuk e ka bërë publike jetën e saj private dhe se nuk dihet se a ka ndonjë bukurosh në krahët e saj.Related Articles

Back to top button