Blerta me bukurinë e motrës së saj Leonorës

Blerta Jakupi tashmë është një emër i njohur në shoubizit shqiptar si motra e këngëtares Leonora Jakupi.

Gjithashtu Blerta njihet si një nga fytyrat me të bukura dhe elegance që e karakterizon atë në paraqitjen publike, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja në daljet e saj televizive si shtysë drejtë suksesit ka treguar se ka qenë motra e saj bashke me nenën.

Andaj Leonora dhe Blerta arrijnë të jenë aq të lidhura me njëra tjetrën sa që ketë e tregojnë edhe në publik.Related Articles

Back to top button