Britney Spears fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga Sam Asghari, shihet e dërrmuar në një restorant

Britney Spears po përballet me ndarjen e saj nga Sam Asghari duke ngrënë ushqime të shpejta në mesnatë, zbulojnë fotografitë e siguruara ekskluzivisht nga DailyMail.

Sensacioni i popit, 41 vjeçe, po divorcohet nga Asghari pas vetëm një viti martesë dhe u fotografua vonë të premten në mbrëmje, vetëm dy ditë pasi u njoftua për ndarjen e saj, në “Dave’s Hot Chicken” në Oxnard, Kaliforni.

Ajo doli nga restoranti me një pije limonadë me mjedër në dorë së bashku me ekipin e saj të sigurisë në mesnatë mes raportimeve që divorci i saj po bëhet i shëmtuar.

Kjo paraqitje e saj vjen menjëherë pasi Britney, e cila ka një vlerë neto të raportuar prej 60 milionë dollarësh, theu heshtjen e saj për ndarjen për herë të parë, duke pranuar se ishte “pak e tronditur”.

Është e detyruar ta ndajë me ish-bashkëshortin 13 vite më të ri, sa është pasuria marramendëse e Britney Spears?
Këngëtarja beqare dukej e dëshpëruar dhe i kishte lënë flokët e saj bionde në valë të lirshme dhe kishte aplikuar shumë pak makijazh në fytyrë.Related Articles

Back to top button