Burri i Arbana Osmanit bëhet për spital

Ylli i “Big Brother VIP Albania”, këtë verë është martuar edhe zyrtarisht me regjisorin Eduart Grishaj.

Çifti që tashmë kanë edhe dy fëmijë së bashku, jetojnë të lumtur në Tiranë.

Osmani, në faqen e saj në Instagram kë postuar momentet më pikante dhe të rëndësishme të kësaj dite në ikje, shkruan “Kosovarja”.

Gjatë javës, ndër të tjerash bashkëshorti i Arbanes qenka bërë për spital.Related Articles

Back to top button