ShowBizzz

Çfarë po ndodh me Lugatin? Shfaqet i lënduar në karrocë

Ish banori i Big Brother Vip Kosova 1, Gjon Karrica apo i njohur si Lugati, nuk është shfaqur mirë me shëndet kohëve të fundit.

Ishte vetë Lugati i cili ka ndarë në storje një foto, ku shihet me lëndime të shumta.

Dy duart e lënduara, qafën dhe i ulur në karrocë.

Deri më tani nuk dihet shkaqet dhe çfarë ka ndodhur me Lugatin.