ShowBizzz

Chris Brown mund të përfundojë në burg?

Chris Brown mund të përballet me arrestim për shkak të një sulmi në një klub nate nëse kthehet në Britani.

Ylli amerikan dyshohet se ka thyer një shishe mbi kokën e një producenti në shkurt.

TS Poll - Loading poll ...

Përfaqësuesit e Brown thanë se ai do të merrte pjesë në një statcion policie për t’u pyetur me kujdes më 29 mars, në fund të turneut të tij në Mbretërinë e Bashkuar.

Por ai u largua nga vendi dhe besohet se është kthyer në SHBA.

Një burim tha: “Chris e di se do të arrestohet nëse kthehet në MB, por ende po bën gjithçka që mundet për ta shmangur atë”.

“Por ai është gjithashtu i shqetësuar se mund të kapet në çdo vend me një traktat ekstradimi me Britaninë e Madhe”.

“Askush nuk mund të kuptojë pse ai u lejua ndonjëherë të largohej nga MB.”

Sulmi i supozuar ndodhi në Tape të Londrës më 19 shkurt.

Viktima, një anëtar i rrethimit të Brown, tha për ‘The Sun’ se ishte reperi që e goditi atë me një shishe.

Brown u ndalua nga Britania e Madhe në vitin 2010 pasi u dënua për sulm ndaj ish-të dashurës Rihanna.