ShowBizzz

Çka i ndodhi Olta Bokës? Këngëtarja shfaqet e shqetësuar në rrjetet sociale

Olta Boka ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një incident që i ka ndodhur së fundmi. Bëhet fjalë për një termometër i cili i është thyer në shtëpi.

Nëse kjo ju duket diçka e vogël, në fakt këngëtarja sqaron që për të është një makth pasi zhiva e tij përmban mërkur dhe është i dëmshëm kur shpërndahet në ajër.

Madje ajo i ka dhënë edhe disa këshilla ndjekësve të saj nëse gjenden në një situatë të tillë, duke i sugjeruar të mos përdorin fshesë të asnjë lloji, sidomos me korent pasi e shpërndan më keq në ajër mërkurin.

ImagePostimi

TS Poll - Loading poll ...

Jo vetëm kaq, në një “story” të dytë Olta ka parashtruar edhe një listë hapash të tjera që ajo ndoqi në këtë rast.

ImagePostimi