ShowBizzz

Dafina Zeqiri publikon bisedën me këngëtarin e njohur

Dafina Zeqiri së shpejti po sjell bashkpunimin e saj me Yll Limanin.

Si duket ky fakt i ka lidhur shumë me njeri tjetrin, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja ka postur një bised private mes tyre në Instastory, bised në të cilën shihet foto e Yllit dhe disa shkrime të tij.

“I rash pishman që e bona dost”, u shpreh ajo.

TS Poll - Loading poll ...

Ylli dhe Dafina duket se po e gëzojnë një lidhje të mirë shoqërore.