ShowBizzz

Dafina Zeqiri publikon foto duke u freskuar me para në dorë

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka përfunduar koncertet për sezonin veror.

Dafina publikoi një vidoe duke u freskuar me disa valuta në vlerë 50 euro.

“Ndiqni ëndrrat tuaja dhe punoni shumë në vend që të…”, shkroi artistja.

Image
Dafina Zeqiri

Superylli i muzikës falënderoi fansat për mbështetjen, duke shtuar se së shpejti do të publikojë albumin.

“Faleminderit gjithë ju që nuk keni ardhur por keni treguar mbështetje, dashuri në çdo projekt. Koha për pushime & rikthehemi me projekte tjera. Mos të harrojmë edhe albumin”, shkroi ajo.