ShowBizzz

David Beckham shfaqet me model të ri flokësh gjatë pushimeve verore me Victorian

Victoria Beckham duket se e ka ndarë verdiktin lidhur me modelin e ri të flokëve që David bëri së fudnmi pa miratimin e saj.

David, 48 vjeç, zbuloi se kishte eksperimentuar me një stil të shkurtër prerjeje flokësh, por pranoi se nuk e kishte paralajmëruar më parë gruan e tij, Victoria, 49 vjeçe, shkruan The Sun.

Duke u futur në Instagram për të treguar pamjen e re, futbollisti i pensionuar publikoi një fotografi të tij duke u relaksuar në një jaht dhe shkroi: “Prerja verore e flokëve”.

“Victoria Beckham a e miraton? Pak vonë nëse jo”, shkroi ai.

Për fat të mirë, ish-anëtarja e grupit Spice Girl, Victoria e ripoublikoi fotografinë në InstaStory dhe thjesht vendosi një emoji të mahnitur nga dashuria.