ShowBizzz

Delinda zbulon emrin dhe portretin e ëmbël të bebushit të saj

Aktorja e njohur Delinda Disha rreth katër ditë më parë solli në jetë fëmijën e saj të dytë.

Familja e saj u bekua me një tjetër djalë të cilin zbuloi se e ka quajtur Kostandin.

Së fundmi aktorja ka ndarë edhe një foto të bebushit ku duket edhe portreti i tij i ëmbël.

Kujtojmë që Delinda ka edhe një djalë të madh, i cili quhet Dasantin.