‘Do vesh 4 fustane’, martohet çifti i famshëm, nusja zbulon planet e dasmës

Një lajm i mirë vjen për një nga çiftet më të famshëm. Aktorja 25-vjeçare amerikane Bella Thorne dhe producenti Mark Emms janë fejuar dhe tashmë po bëjnë planet për dasmë.

'Do vesh 4 fustane', martohet çifti i famshëm, nusja

“Ishte dashuri me shikim të parë”, tha Bella për Vogue.

'Do vesh 4 fustane', martohet çifti i famshëm, nusja

TS Poll - Loading poll ...

Bella thuhet se dëshiron një “dasmë në fshat ” në Mbretërinë e Bashkuar dhe tashmë ka parë disa fustane nusërie, duke përfshirë Dior ose Schiaparelli. “Çdo nuse nuk ka nevojë për një fustan, por për katër!” tha ajo për Vogue.

'Do vesh 4 fustane', martohet çifti i famshëm, nusja

Producenti dhe aktorja u takuan në Ibiza vitin e kaluar.

Aktorja tregoi unazën e saj mahnitëse të fejesës në Instagram, duke e përshkruar si “një unazë diamanti 10 karatësh me prerje smeraldi “.

'Do vesh 4 fustane', martohet çifti i famshëm, nusjaRelated Articles

Back to top button