Dojna Mema uron të birin me fjalë mjaftë emocionuese

Dita e sotme është një nga ditët më të veçanta për moderatoren Dojna Mema dhe kompozitorin Vlashent Sata të cilët festojnë ditëlindjen e parë të djalit të tyre Nolan Sol.

Përmes një postimi në instagram Dojna e ka uruar vogëlushin e saj duke shkruar: “Një vit me burrin që mund të më bëjë ç’të dojë dhe prap nga mbrapa do më ketë”.

Dojna dhe Vlashenti janë njohur pas një interviste që moderatorja zhvilloi asokohe në emisionin që moderonte ‘Pop Culture’Related Articles

Back to top button