ShowBizzz

Dua Lipa lë Shqipërinë, nis pushimet me të dashurin në Greqi

Dua Lipa ditët e para të gushtit i shijoi pushimet në bregdetin shqiptar. Ndërsa tani këngëtarja ka lëvizur sërish dhe ndodhet në Greqi.

Dua Lipa lë Shqipërinë, nis pushimet me të dashurin në

Dua ka postuar disa foto në Peloponez, ku po shijon disa ditë relaksuese me të dashurin e saj regjisorin francezo-grek Romain Gavras.

Dua Lipa lë Shqipërinë, nis pushimet me të dashurin në

“Duke lundruar në Peloponez”, ka shkruar ajo në postim, ku në një prej fotove shfaqet e përqafuar me partnerin.

Dua Lipa lë Shqipërinë, nis pushimet me të dashurin në

Kujtojmë që edhe në korrik çifti i kaloi pushimet bashkë në Sifnos të Greqisë.

Dua Lipa lë Shqipërinë, nis pushimet me të dashurin në