ShowBizzz

Efekti Taylor Swift, fansat bllokojnë rrugën jashtë restorantit ku ishte këngëtarja

Fansat e Taylor Swift u mblodhën jashtë restorantit ku ndodhej këngëtarja dhe shkaktuan mbylljen e rrugës për shkak të trafikut.

Në veçanti, qindra fansa të saj u mblodhën jashtë bareve në Long Island, ku superylli i popit u pa atje për martesën e producentit të saj muzikor me aktoren Margaret Qualey.

Këngëtarja mbërriti në event me Channing Tatum dhe të dashurën e tij, Zoe Kravitz dhe u duartrokit nga fansat e saj.

TS Poll - Loading poll ...

Policia mbylli rrugën

Ndërsa lajmi për mbërritjen e Swift u përhap, vendasit mbërritën masivisht jashtë restorantit përpara se policia të shfaqej për të kontrolluar trafikun.

Skena u bë edhe më kaotike pasi qindra fansa mund të dëgjoheshin duke brohoritur, “Taylor! Taylor!” gjatë darkës prove të dasmës.

Më në fund, pas përfundimit të darkës së provës së dasmës, këngëtarja zbriti shkallët me nxitim me miqtë e saj dhe u largua me një ekip sigurie.

Sigurisht që nuk është hera e parë që “Swifties”, siç quhen fansat e saj, gjenden në një pozicion të tillë.

Në maj, fansat e këngëtares në Nju Jork ndoqën makinën e saj dhe e ndoqën deri në shtëpi pasi ajo u largua nga studioja.

Pamjet e fansave të mbledhur jashtë ngjarjes private tërhoqën kritika nga komentuesit të cilët mendonin se ishte e papërshtatshme dhe një thyerje e privatësisë, jo vetëm për Swift, por edhe për Qualey dhe Antonoff.