ShowBizzz

Egzona Muqiqi një yll që shkëlqen në secilën paraqitje

Bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqi, njihet për stilin e saj të veçantë e cila duket bukur.

Egzona, pothujase çdoherë merr vëmendje me paraqitjet në publik, teksa bien në sy veshjet e bukura që ajo zgjedh.

Së fundi, ka postuar në profilin e saj zyrtar në Instagram, fotografi të reja e veshur me një kostum me ngjyrë të bardhë, kombinim me lule rozë.

TS Poll - Loading poll ...

Bukuroshja, ka përshtatur veshjen edhe me një makijazh të lehtë, i cili e ka zbukuruar edhe më tepër.

Shikojeni dhe binduni!!/Kosovarja/

View this post on Instagram

A post shared by @egzona.muqiqi