ShowBizzz

Einxhel ndezë atmosferën në dasem me vjehrrin e saj

Einxhel Shikra para disa ditësh ka qenë në dasëm e kunatës së saj Aurorës.

E veshur në një fustan të zi dhe grim të thjeshtë Einxhel shkëlqen në stilin e saj, mirëpo në ketë event nuk mori vëmendje shumë veshja e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ketë event vëmendja shkoi tek raporti i saj me babain dhe nenën e Dj Dagz, e që Einxheli nuk pushoi se vallzuari me ata.

Tek një video e postuar në rrjet shihet ajo teksa vallëzon me vjehrrin duke ndezur atmosferën.

@orgerta

#eixhelshkira #tiktokorgerta

♬ original sound – Kacurrele 👩🏻‍🦱