ShowBizzz

Einxhel Shkira tregon raportin me vjehrrën dhe burrin

Einxhel Shkira është mjaftë aktive në Instagram.

Ajo dje në dasmën e kunatës ka postuar një video me vjehrrën dhe Dj Dagz.

E poshtë saj ka shkruajtur:

“Mirë me vjehër, mirë më burrin”

Duket se raportet e tyre po vazhdojnë aq mirë sa i’a kanë nisur, shkruan Kosovarja.

Për Enxhel e kuptuam, po ju si i keni raportin me vjehrra?!