ShowBizzz

Enca më e lumtur se kurrë, shijon pushimet me të dashurin në Dubai

Enxa Haxhia po shijon pushimet në Dubai me të dashurin e saj, masazherin afrikan, Mickey Neblett.

Këngëtarja e bëri publike lidhjen javën e kaluar, gjë që solli dhe shumë komente. 

Së fundmi, Enca dhe Mickey kanë vendosur që t’i japin vetes disa ditë të mira pushimi në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe. Ka qenë i dashuri i këngëtares shqiptare, ai i cili ka publikuar së fundmi një video në rrjetin social Instagram, ku tregon momentet e atje.