ShowBizzz

Eni Çobani feston ditëlindjen, Ardit Gjebrea i bën urimin e ëmbël

Juristja Eni Çobani feston sot ditëlindjen e 51-të.

Në këtë ditë të veçantë për të, nuk ka munguar urim nga moderatori i njohur Ardit Gjebrea.

Moderatori ka publikuar një fotografi me juristen e njohur, përkrah së cilës ka shkruar dhe një urim të veçantë.

“Gëzuar ditëlindjen mike e dashur dhe vetëm bekime për ty”, shkruan Gjebrea.