ShowBizzz

Era Istrefi a është këngëtare apo striptiste?

Na ka shtuar dyshimet vetë artistja e njohur.

Përmes një video që është publikuar, shihet duke vallëzuar derisa bën lëvizje të pakontrolluara, shkruan “Kosovarja”.

Në platformën Tik Tok, po qarkullon një video e Erës, teksa bën një kërcim për t’ua plotësuar dëshirën fansave.

Megjithatë, ajo na habiti, për faktin se të gjithë e njohim si këngëtare por jo si valltare.

Shikojeni videon dhe shiheni edhe ju?/Kosovarja/

@kristian_kolndreu #eraistrefi #galisiaclub #firenze#italy ♬ original sound – Kristian_kolndreu