ShowBizzz

Fatmir Spahiu bashkë me gruan nisen për dasëm, ky është ndryshimi i madh

 Aktori dhe prezantuesi Fatmir Spahiu, së fundi është parë më pak i përfshirë në projekte artistike.

Aktori i njohur është mjaftë prezent në rrjete sociale, ku poston mbishkrime të ndryshme.

Ai, ka treguar edhe se si po duket bashkë me të shoqen që po shkojnë në dasëm, shkruan “Kosovarja”.

“Flokte e lyme, gruja e lyme, zarfi ne dore, çka simbolizon? Fillimin e sezones se dasmave pra… zarfat vlejne vetem per dy tri dasmat e para… tjerat mund te knaqen me prezencen, hyhyhy Qifti u trashegofte ”