ShowBizzz

Fatmir Spahiu: Rita Ora është qaq artiste e madhe sa që nuk mundet me i njoftë flamujt e shteteve të vogla!

Aktori Fatmir Spahiu, ka reaguar pas lajmit për Rita Orën.

Ai i ka dal në mbrojtje Ritës, duke thënë se është një arstiste e madhe që nuk mundet me i njofte flamujt e shtetve të vogla, në këtë rast, Serbinë.

Postimi në Facebook:

Rita Ora eshte qaq artiste e madhe sa qe nuk mundet me i njofte flamujt e shteteve te vogla!

Btw reagimi i saj kur e sheh nje bashkevendase te saj ne nje talent show ne Australi eshte i barazvlershem me gollat e Shaqirit dhe Xhakes kunder serbise. Mua ma ka dridh pak buzen e poshtme.

Reagimi i saj ne at show ma kujton nje pervojen timen ne nje vend turistik ku gjasat per me pas shqiptare kane qene minimaliste. Tu u shetite ne nje barke te vogel, ne qosh te botes e pata degju kete fraze “Ruzhdi mos u gjuje se ka gurë” u pata nij krenare e emocionum pa mase per faktin se pak jena por gjithcka na gjen.

We go we go we shine 🙂