Fenomeni i shqiptarëve për 2023-shin, e gjeni dot për cilin personazh bëhet fjalë (FOTO LAJM)

Me siguri, me të lexuar titullin mendja ju ka vajtur te ai.

Po, e keni gjetur, bëhet fjalë për Luiz Ejllin. Padyshim fenomeni i shqiptarëve për vitin 2023.

Ai theu çdo rekord në fushën e tij, në muzikë e showbiz pas pjesmarrjes në “Big Brother VIP”. Pas fitores, Luizi po shijon ende suksesin dhe nga një këngëtar i lënë në harresë, këngët e tij po kthehen në hit brenda 24 orëve.

E vetmja gjë për të cilën Luiz Ejlli e ka ndarë publikun e tij “në dysh” është martesa me Kiara Titon, për të cilën sa e përkrahën, aq edhe e kundërshtuan.

Por duket se çifti janë në rrugën e duhur për të vërtetuar se martesa e tyre nuk ishte e rreme.

TS Poll - Loading poll ...

“Kur isha çapaçul”, ka shkuar Luizi krah fotos së tij të fëmijërisë./albeu.com/


Related Articles

Back to top button