ShowBizzz

Feston një vit martesë me Ben Affleck, Jennifer Lopez: Oh Zot kjo është jeta ime!

Çifti u martua vitin e kaluar në Las Vegas në Little White Chapel, një kishëz që quhet “Tuneli i Dashurisë”.

Këngëtarja e njohur ka publikuar në Instagram disa foto nga dita e dasmës së tyre dhe i ka shprehur dashurinë bashkëshortit të saj.

“Një vit më parë. I dashur Ben, unë isha ulur këtu vetëm, duke parë unazën time dhe ndihem e emocionuar. Më bën të dëshiroj të këndoj, si arritëm këtu, pa kthim prapa! Oh zot kjo është jeta ime”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e postimit.