ShowBizzz

Gresa nga aeroplani në aeroplan, edhe lartë e mbi re, por të Andi as në tokë

Modelja Gresa Hoti dhe Andi Artani u lidhën sa ishin brenda shtëpisë së ‘Big Brother Kosova’.

Pak kohë më parë Cifti janë përfolur për ndarje dhe pse ata nuk kanë reaguar, shkruan “Kosovarja”.

Modelja përveç që është e angazhuar më punë, ajo gjithashtu po ndanë kohë për ti shijuar pushimet.

Para disa ditë bukuroshja ka postuar çaste të bukura nga pushimet në Francë.