ShowBizzz

Habit Olta, jo vetëm që do e vazhdojë miqësinë me Luizin por kanë dhe projekte bashkë!

Padyshim që “rivalët” e këtij “BBVIP” ishin Luizi dhe Olta, dy banorë që u projektuan që në ditët e para, ndërkohë që rivaliteti i tyre u pre në mes në momentin kur aktorja vendosi ta lërë reality show-n  për të qëndruar pranë familjes.

Dashuri-urrejtja mes Oltës dhe Luizit u vu re edhe në momentin kur ajo doli dhe këngëtari u përlot, ndërkohë që në disa raste ata kishin thënë në program, se pavarësisht debateve e kundërshtive për lojë, jashtë do të ishin miq.

Këtë e ka konfirmuar edhe Olta gjatë Post-Big Brother 2 mbrëmjen e sotme, teksa gjatë një debati me Ronaldon, e akuzuar nga ky i fundit se e la shtëpinë “për të rregulluar imazhin” që e kishte “në tokë” nga rivaliteti me Luizin, aktorja tha se nuk e kishte bërë aspak për këtë.

TS Poll - Loading poll ...

Ajo u shpreh se loja ka mbaruar dhe gjithcka e ka lënë brenda shtëpisë, ndërkohë jashtë ajo ka plane me Luizin që askush nuk i di (ndoshta filmi i shumëpërfolur?) dhe që ashtu sic ka konfirmuar më shumë se njëherë e vazhdon miqësinë me të dhe planifikon ta vazhdojë.

Më parë Olta ka deklaruar se do jetë pjesë e një filmi me një kast që “publikut nuk ja merr mendja” dhe Luizi sot, i ftuar në podcast-in e kryeministrit Rama tha se ka marrë propozime për të qenë pjesë e disa filmave në rol protagonist dhe me shumë gjasë planet e tyre për bashkëpunim përfshijnë pikërisht këtë