ShowBizzz

Ish-banorja e Big Brother VIP i bashkohet kastit të filmit të Borës dhe Donaldit

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë punuar gjithë këtë kohë për një film. “5 herë jo” është filmi, i cili do të shfaqet në kinema në muajin dhjetor.

Tashmë xhirimet janë drejt fundit dhe dyshja ka treguar se pjesë e kastit është edhe Semi Jaupaj, mikesha e ngushtë e Borës, e cila bashkë me Donaldin ishin në Big Brother VIP 1.

Bora ndau një foto krah Donaldit dhe Semit teksa janë në xhirimet e filmit.

Ish-banorja e Big Brother VIP i bashkohet kastit të filmit të