Ivanka Trump fotografohet duke shijuar pushimet në Spanjë me bashkëshortin e saj dhe David Guettan

Ivanka Trump dukej gati për një ditë argëtimi nën rrezet e diellit dje teksa kishte veshur bikini në bordin e një jahti në Es Calo, Formentera, Spanjë.

Vajza e ish-presidentit amerikan Donald Trump, 41 vjeç, u bashkua me bashkëshortin Jared Kushner dhe DJ David Guetta për një ditë argëtuese.

Trump më vonë e mbuloi kostumin e saj me një fustan të bardhë, ndërsa eksploronte bregdetin.

Ajo la flokët e saj biondë në një topuz të lirshëm, duke e përfunduar ‘look’-un me një çantë kashte verore dhe sandale të bardha të sheshta.

Ndërkohë, Kushner, 42 vjeç, kishte veshur një bluzë të bardhë të thjeshtë dhe pantallona të shkurtra të kaltër teksa iu bashkua gruas së tij për një ditë me diell, ndërsa Guetta, 55 vjeç, doli pa këmishë me një kostum banje të kuqe.

TS Poll - Loading poll ...

Familja Trump-Kushner sigurisht që kanë pasur një muaj të ngarkuar udhëtimesh.

Në foto, ajo dukej si një modele e Sports Illustrated ndërsa kishte veshur një kostum banje të zezë elegant dhe duke ecur me një dërrasë sërfi në Costa Rica.

Në fillim të qershorit, Ivanka dhe bashkëshorti i saj u nisën për në Jordani për martesën mbretërore të Princit Husein dhe Rajwa Al Saif.

Ish-këshilltarja presidenciale veshi dy fustane të ndryshme elegante mbrëmjeje për dasmën – dhe bisedoi me Princin William në pritje.

Me verën ende në fillim, me siguri do të ketë shumë më shumë stile dhe udhëtime nga Ivanka në të ardhmen e afërt. Related Articles

Back to top button