ShowBizzz

Këngëtari i njohur shqiptar në zi, humb njeriun e shtrenjtë të familjes

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi, në rrjetin e tij social njofton se ka humbur njeriun e shtrenjtë të familjes.

Përmes një postimi në rrjetet e tij sociale, këngëtari ka zbuluar se gjyshja e tij ka ndërruar jetë.

“Të Zotit jemi dhe te ai do të kthehemi. Ju njoftojmë se sot me datë 14.08.2023 ndërroj jetë gjyshja ime. Varrimi bëhet sot në orën 18:00 në fshatin Llapashtic e Eperme-Padujevë”, ka shkruar Albatriti.