ShowBizzz

Këngëtarja e njohur habit me deklaratën: Donaldi mbaroi punë, tani do martojmë Romeon

Këngëtarja e njohur, Rovena Ibrahimi, ishte e ftuar në rubrikën “E Diell Folk” ku foli për jetën e saj private si dhe për projektet e reja muzikore. Por në një moment gazetari Ervin Kurti e ngacmoi atë duke i kujtuar diçka që kishte thënë gjatë një interviste të mëparshme. Ai i tha se ‘më herët ka thënë se do martonte Donald Veshajn’.

Ervin Kurti: Herën e kaluar ke thënë se do martosh Donaldin, nuk e martove Donaldin, si është puna?

Rovena Ibrahimi: Po tani u bë Romeo për t’u martuar, Donaldi mbaroi punë.

Ervin Kurti: Kanë edhe një vëlla tjetër ata

TS Poll - Loading poll ...

Rovena Ibrahimi: Me radhë, se janë binjakë këta, pastaj

Ervin Kurti: T’i gjejmë nusen njëherë Romeos, pastaj t’a martojmë