ShowBizzz

Kiara bën ndryshim në pamje dhe do mendimin tuaj nëse ju pëlqen apo jo

Kiara Tito ka vendosur të bëjë një ndryshim me flokët pas mbarimit të pushimeve dhe sezonit veror. Moderatorja ka postuar disa foto ku shfaqet me flokët e lyerja me fije bjonde.

Kiara bën ndryshim në pamje dhe do mendimin tuaj nëse ju

Më pas ajo ka postuar edhe një status ku pyet fansat nëse u pëlqen ndryshimi.

Kiara bën ndryshim në pamje dhe do mendimin tuaj nëse ju

Shumica kanë votuar për Po.

Kiara bën ndryshim në pamje dhe do mendimin tuaj nëse ju