Ledri promovon albumin e ri, n skenë ndodh e papritura

Mbrëmë pa diskutim e gjithë vëmendja ishte tek reperi Ledri Vula.

Në mesin e familjarëve, miqve dhe kolegëve ai prezantoi albumin e ri “Një goat për ty”.

Pjesë e këtij albumi ishin edhe shumë këngëtarë të vendit tonë si, Capital T, Lorical Son , Mc Kresha, Mozzik, Buta, Lumi B.

Ledri prezantoi plotë 14 këngët e albumit të tij.

Loading poll ...

Nuk mungoi edhe Sara e dashura e tij që u ngjit në skenë bashkë me reperit duke dhuruar përformanc fantastike, shkruan “Kosovarja”

Edhe nga ndjekësit ky album u prit shumë mirë sepse kishin kohë që po e prisnin, shkruan “Kosovarja”

 Related Articles

Back to top button