ShowBizzz

Ledri Vula na e zbulon që tani nëse do e pranojë apo refuzojë ftesën për Big Brother VIP 3

Vula organizoi një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij për promovimin e albumit të ri, “1 G.O.A.T për ty”.  Në një intervistë për Top Channel, Ledri Vula tregoi nëse do të jetë pjesë e Big Brother Vip 3.

Gazetarja: A mendon t’i bashkohesh Big Brother?

Ledri Vula: Se di, ndoshta do më donin shumë, ose s’do më donin hiç. Të tregoj të drejtën në BB do ta kisha pas të lehtë sepse jam tip introvert, po intrigat, lojërat e fjalët… e kështu, s’jam i tillë.

TS Poll - Loading poll ...

Ledri Vula na e zbulon që tani nëse do e pranojë apo