ShowBizzz

Loredana kështu e uroi Mozzikun për këngën e re

Dyshja Mozzik dhe Loredana sërish në sy të mediave rozë.

Projekti i ri i Mozzik ku shihet si një baba më fëmijë në dorë, bën që Loredana të reagoj.

Pas publikimit të këngës ajo ndau në Instastroy një palë këpucë për fëmijë, ku po thuajse të njëjtin postim e bëri edhe reperi ditë më parë.

TS Poll - Loading poll ...

Ky është një urim, apo rastësi, këtë e di vetëm Loredana, shkruan /Kosovarja/