ShowBizzz

Luana Vjollca në pritje të ëmbël?

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është një nga vajzat më të njohura në showbizin shqiptar.

Edhe pse ka vite në industrinë shqiptare të televizonit, Luana ka qenë gjithmone e kujdesur që anën private ta mbajë larg syrit të publikut.

Edhe pse gjatë këtij edicioni të “Zemër Luana”, moderatorja herë pas here na ka konfuzuar me disa dedikime që ka bërë, ende nuk kemi asgjë të qartë.

TS Poll - Loading poll ...

Të njëjtën gjë bëri përsëri!

Si për të na bërë akoma më shumë kuriozë, Luana ndau sot një video ku tregonte barkun paksa të rrumbullakosur. Dhe e dini çfarë ka shkruar krahas postimit?

“Shtatzënë apo ushqimi?”

Nuk e dimë ç’të mendojmë tani, por Luana jemi gjithë sy e vesh të na zbulosh të vërtetën.