ShowBizzz

Luizi ndan foton e rrallë nga fëmijëria e tij, a jeni kuriozë të shihni se si dukej i vogël?

Luiz Ejlli vazhdon të jetë një nga personazhet më aktiv dhe më të dëgjuar edhe pas përfundimit të “Big Brother VIP”.

Përpos koncerteve apo projekteve televizive e muzikore, këngëtari është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, aty ku numëron qindra mijëra ndjekës dhe postimet e tij pëlqehen masivisht.

Së fundmi, Luizi ka ndarë me ndjekësit një foto të rrallë nga fëmijëria e tij tek luante në plazh.

Kur isha çapaçul”- ka shkruar këngëtari në postim ndërsa nuk kanë munguar edhe komentet e shumta.

TS Poll - Loading poll ...