Me bebe në duar, Luizi dhe Kiara japin lajmin e bukur: Së shpejti prindër?!

Luizi i ka shtuar më shumë dyshimet se ai dhe Kiara do bëhen së shpejti prindër.

Këngëtari ka postuar një foto krah Kiarës, duke mbajtur një bebe në duar dhe ku ka shkruar se po bën prova për story-n që do publikojë pas ca kohësh, pra kur të bëhen prindër.

“Sa shpejt kalojnë vitet. Më duket sikur kaluan vetëm 4 muaj nga Big Brother dhe ja ku jemi sot. Po bëj prova për story-n që do bëjmë pas ca kohësh”, shkruan Luizi.

Mos ndoshta pas disa muajsh do kemi një anëtar të ri në familjen Ejlli?Related Articles

Back to top button