ShowBizzz

Mediat italiane e bënë të vdekur, reagon Kledi Kadiu

Në disa media italiane u raportua lajmi se balrini shqiptar Kledi Kadiu ka ndërruar jetë, duke shqetësuar miqtë, fansat e familjarët. 

Kledi e ka marrë me sportivitet dhe ka reaguar me anë të një statusi në rrjete sociale. 

“Këtu shkruajnë se jam larguar… nuk e kuptoj se ku. Kam vdekur? Jo. U largova nga Italia? Jo, shihemi më vonë”, ka shkruar balerini. 

TS Poll - Loading poll ...