ShowBizzz

Merkatoja e televizioneve/ Moderatorja e njohur i merr postin Eno Popit në Top Channel

Vjeshta po vjen e bashkë me të pritet të fillojë edhe sezoni i dytë i “Dancing with the Stars” në Top Channel.

Siç ka shkruajtur dhe Kryefjala.com juria pritet të jetë me Sara Hoxhën, Lori Balajn dhe Ilir Shaqirin. Ndërkohë po përflitet edhe për një ndryshim tjetër.

Burime për Kryefjala.com pohojnë se këtë vit në Gold Room nuk do të presë VIP-at Eno Popi, por Megi Pojani.

Megi pas mbarimit të DWTS provoi eksperiencën në moderimin e Fun Club të BB VIP, e tashmë duket se është gati për një eksperiencë të re.