ShowBizzz

Mos vallë këto të Patrisit ishin thumba për Tunën?

Tuna dhe Patris Berisha i kanë ndarë prej kohësh rrugët e tyre, megjithëse kanë dy djem së bashku.

Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit të dytë, u mësua se çifti i kishte dhënë fund për të disatën herë dhe kësaj here kishte qenë ndarje e përhershme.

Tuna u rikthye tek ish-i (Cozman) ndërsa tashmë s’dimë ç’bën me jetën e saj sentimentale, ndërkohë që së bashku me Patrisin kujdeset për djemtë.

Këto ditë, dy vogëlushët Tian dhe Zen kanë vizituar të atin, ndërsa ky i fundit ka ndarë disa momente të lumtura të të vegjëlve në Instagram. Mirëpo, fjalët na u dukën si kunj për Tunën, teksa Patrisi dëshiron të tregojë se është “prindi më i mirë”.

“Mos aty, mos ato, mos kto, mos prek, mos bon. JO JOOO me babin s’ka ashtu, me babin knaquni krejt”- shkruan ai.

Image
Djemtë e Tunës dhe Patrisit