ShowBizzz

“Mund të kisha vdekur”, këngëtarja e njohur shqiptare pëson aksident të tmerrshëm

Këngëtarja shqiptare Enisa është aksidentuar me makinë dhe ka rrezikuar jetën nga përplasja.

Enisa ka ndarë pamje të aksidentit ku shihet makina e përplasur dhe vetë ajo në gjendje jo të mirë pas aksidentit.

“Mund të kisha vdekur, por unë jam ende këtu. Zoti është i madh”.

“Postova 2 fotot që bëri kushëriri im, në njërën jam unë që as nuk e dija se e kishte bërë foton. Po e postoj që fansat e mi të dinë se ka ndodhur një aksident traumatik. Unë nuk postova të dy anët e makinës, ne u goditëm dy herë. Makina tjetër që na goditi u shkatërrua.

Nuk kam foto në ambulancë, ku isha e pavetëdijshme në dyshemenë e spitalit, me një mbajtëse për qafën dhe unë duke u shtyrë në një karrige me rrota. Nuk ia uroj këtë përvojë as armikut tim më të keq. Pra, shikoni se çfarë thoni kur nuk dini asgjë.”– ka shkruar Enisa.