“Në cilin të ka q…”/ Lei Kraja shkrihet së qeshuri me lapsusin e vet

Moderatorja e “Pushime on Top” në Top Channel, Lei Kraja, ka bërë një lapsus gjatë një interviste me instruktorin e sporteve ajrore, Xhonatan Islami.

Gjatë intervistë Lei e pyet: “Në cilin të ka q*..shijuar më shumë”?

Në këtë moment ajo shkrihet dhe thotë: “më fal se më emocionoi lartësia”.

Videon e ka postuar vetë Lei në TikTok, ku në caption shkruan:

Kësaj i thonë me të rënë dielli në kokë.

@leikrajaofficial

Kesaj i thone me te rene dielli ne koke 😂🤦🏻‍♀️

♬ original sound – Leila KrajaRelated Articles

Back to top button