Ngjan frikshëm me Taylor Swift, vajza nxirret nga lokali pasi shkaktoi bujë mes fansave që mendonin se ishte këngëtarja

Ashley Leechin u rrethua nga fansat kur mbërriti në qendrën tregtare The Grove në Los Angeles, e shoqëruar nga dy roje sigurie.

E veshur me xhinse të gjera, një pulovër kremi dhe kapelë, 29-vjeçarja me siguri bëri pjesën e saj për t’u dukur si këngëtarja e famshme.

Gruaja nga Nashville i Tennessee ishte e gatshme të pozonte me fansat që mendonin se është Taylor.

Megjithatë, gjerat duket të kenë dalë nga kontrolli, pasi një video e shpërndarë në mediat sociale tregonte Ashleyn duke u nxjerrë nga dyqani nga meshkuj të veshur me të zeza.Related Articles

Back to top button