ShowBizzz

Një zonjushë e vërtetë, vajza e Genc Fugës dhe Eni Janit shkëlqen në mbrëmjen e minimaturës (FOTO LAJM)

Genc Fuga dhe Eni Jani janë një ndër çiftet më të njohura të artit të kinemasë dhe teatrin. Aktorët janë prindër të dy vajzave, të cila mbajnë emra shqiptarë, Stina dhe Ajri.

Vajza e madhe e tyre ka mbaruar ciklin 9-vjeçarë të shkollës dhe është gati për në gjimnaz. Aktorja Eni Jane ka ndarë disa foto nga mbrëmja e minimaturës së të bijës.

“Kur te vine fotot e birit nga minimatura”, shkruan aktorja.

TS Poll - Loading poll ...

Kujtojmë se javët e fundit nuk kanë qenë aspak të lehta për aktorin Genc Fuga. E po aq të vështira kanë qenë edhe për bashkëshorten e tij, e cila u detyrua të ndante publikisht lajmin se aktori kaloi një goditje në tru, pikërisht kur Genci ndodhej në operim. Për fat të mië operimi mbaroi me sukses dhe gjendja e Gencit u stabilizua në kohë./albeu.com/