ShowBizzz

Nuk është takuar me Luizin dhe Kiarën, Efi zbulon arsyen

Efi ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “Se luan topi” ku foli për eksperiencën e saj në “Big Brother VIP” por dhe për marrëdhënien me Kiarën dhe Efin.

Nuk është takuar me Luizin dhe Kiarën, Efi zbulon arsyen

Efi tregoi se ende nuk i ka takuar, pasi janë të angazhuar dhe ajo po iu jep kohë.

Nuk është takuar me Luizin dhe Kiarën, Efi zbulon arsyen

TS Poll - Loading poll ...

“Me Kiarën nuk jam takuar, njerëzit kanë nevoj për kohën e tyre dhe unë jam e lirë t’ju jap sa kohë të duan eshtë shumë herët për të folur për këtë pjesë, Luizi është më i angazhuar, por edhe Kiara është e angazhuar kështu unë do t’ju jap kohën e botës…”, u shpreh ajo. 

Nuk është takuar me Luizin dhe Kiarën, Efi zbulon arsyen